Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DVIERKA PRE PSOV MAGNETICKÁ MALÁ

Vaša cena: € 77,83
Bez DPH: € 64,32
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Priechodné dvierka pre psy s otváraním na magnet, tunelom a štvorpolohovým bezpečnostným zámkom

Bezpečná dvierka pre psov magnetická

Priechodná dvierka od výrobcu PetSafe pre mačku alebo malého psa sa štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Priechodná dvierka umožní vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam i späť alebo iba jedným smerom. Špeciálny obojok, ktorý nosí mačka na krku, otvára dvierka, keď sa k nim mačka priblíži. Magnetická technológia elegantne zabezpečí prístup a voľný pohyb domácemu miláčikovi počas dňa či cez noc. Biele prevedenie, vhodné pre mačky a malé psy do 7kg, odolné proti poveternostným podmienkam. Zamykanie (len dovnútra, len von, otvorené, zatvorené). Vhodné pre inštaláciu do: dreva, PVC, kovu, skla a tehly. Odporúčame hlavne pre mačky a psy max. do 7 kg a maximálnej šírky hrudi 16,2 cm. Rozmery dvierok: celková veľkosť 22,4 x 22,4 cm veľkosť flap 16,9 x 16,9 cm veľkosť otvoru ø 210mm. Dajú sa namontovať do dreva, i skla. Pozor u dvojitých a tvrdených skiel, odporúčame konzultáciu s odborníkom. Užívateľský manuál pre všetky dvierka v balení.

 

Plemeno

Dvierka sú vhodné pre malé psy a mačky do váhy 7kg. Dvierkami prejde pes alebo mačka s maximálnou šírkou hrudi 16,2cm.

 

Rozmery

Rozmery dvierok sú 22,4 x 22,4 cm veľkosť flap 16,9 x 16,9 cm veľkosť otvoru ø 210mm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.