Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DVIERKA PRE PSOV NA ČIP PLASTOVÉ BIELE

Vaša cena: € 260,83
Bez DPH: € 215,56
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Bezpečná dvierka pre psov na čip. Jedine psíkovi so správnym kódom / čipom sa dvierka otvoria.

Bezpečná dvierka pre psov na čip

Predstavujeme Vám unikátna smart dvierka určené pre mačky a malé psy. Táto elektronicky ovládaná dvierka sú unikátne v tom, že na ich otváranie nie je potrebný žiadny kľúč! Mačka alebo pes nemusí nosiť na krku zavesený kľúč (či už sa jedná o magnetický kľúč alebo doteraz veľmi obľúbený infra-red kľúč). Dvierka PetPorte jednoducho snímajú už existujúci elektronický čip, ktorý by každé zvieratko v dnešnej dobe už malo mať či už z bezpečnostných dôvodov alebo na cestovanie do zahraničia. Jedine mačke alebo psíkovi so správnym kódom / čipom sa dvierka otvoria. Technológia ocenená ako najlepší pre mačky za rok 2007/2008.

 

Plemeno

Smart dvierka PetPorte sú vhodné pre malé psy i mačky do váhy 10kg. Dvierkami prejde pes alebo mačka s maximálnou šírkou hrudi 16cm.

 

Rozmery

Rozmery dvierok PetPorte sú výška 23,2 cm x šírka 23,2 cm a veľkosť otvoru je výška 16 cm x šírka 16 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.