Naše zboží

SPORTDOG TEK 1.0 TRACKING & TRAINING

Vaša cena: € 869,13
Bez DPH: € 718,29
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
SportDog TEK 1.0 TRACKING & TRAINING je GPS pre psov a elektronický výcvikový obojok v jednom - prvá na svete! Rádiové spojenie. Nemapová GPS. Dosah až 11 km. Pre stredné a veľké plemená. Pre obvod krku 34 až 52 cm.

SPORTDOG TEK 1.0 TRACKING & TRAINING je GPS pre psov a elektronický výcvikový obojok v jednom - prvá na svete! Rádiové spojenie. Nemapová GPS. Dosah až 11 km. Pre stredné a veľké plemená. Pre obvod krku 34 až 52 cm.


SportDOG TEK 1.0 Tracking & Training

Prvá na svete!

Revolučné riešenie, kombinácia kvalitné GPS pre psov a precízneho elektronického výcvikového obojku!

Súprava je tvorená dvoma časťami: obojkom s elektronikou (GPS modul, modul elektronického výcvikového obojku a rádiový vysielač) a ručnou stanicou používateľa.

Spojenie ručnej stanice s obojkom na krku psa je rádiové, tj. systémom vysielač - prijímač bez potreby použitia siete GSM (pre mobilné telefóny). Nie je teda potrebné SIM karty, neplatia sa žiadne poplatky za prenos mobilnému operátorovi ani použitie nezávisí na pokrytiu signálom GSM. Na displeji ručné stanice sa zobrazuje smer a vzdialenosť k sledovanému psovi (psom) a takisto jeho rýchlosť pohybu.

Súčasne je GPS obojok pre psov kombinovaný s kvalitným elektronickým výcvikovým obojkom vybaveným funkciami zvukového a vibračného upozornenia a rôznymi druhmi stimulácie - krátke, trvalé a automaticky sa zvyšujúce - s nastavením korekčných úrovní v 20 stupňoch.

Je možné súčasne sledovať a cvičiť až 12 psov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.

Zavřít okno