SPORTDOG TEK 1.0 TRACKING

Vaša cena: € 825,65
Bez DPH: € 682,36
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
SPORTDOG TEK 1.0 TRACKING je GPS pre psov s rádiovým spojením. Nemapová GPS. Dosah až 11 km. Pre stredné a veľké plemená. Pre obvod krku 34 až 55 cm.

SPORTDOG TEK 1.0 TRACKING je GPS pre psov s rádiovým spojením. Nemapová GPS. Dosah až 11 km. Pre stredné a veľké plemená. Pre obvod krku 34 až 55 cm.

 

SportDOG TEK 1.0 Tracking

Súprava pre lokalizáciu psa (psov) pozostáva z 2 častí: obojka s elektronikou (GPS modul a rádiový vysielač) a ručnej prijímacej stanice užívateľa.

Spojenie ručné stanice s GPS na krku psa je rádiové, tj. systémom vysielač - prijímač bez potreby použitia siete GSM (pre mobilné telefóny). Nie je teda potrebné SIM karty, neplatia sa žiadne poplatky za prenos mobilnému operátorovi ani použitie nezávisí na pokrytiu signálom GSM. Na displeji ručné stanice sa zobrazuje smer a vzdialenosť k sledovanému psovi (psom) a takisto jeho rýchlosť pohybu.

Zariadenie je robustné, odolné a plne vodotesné a je veľmi dobre prispôsobené praktickým potrebám práce so psami v teréne.

Detailný popis a podrobné informácie vrátane mnohých vyobrazení nájdete v článku GPS pre psov SportDOG TEK 1.0. Záujemcom o tento model GPS rozhodne odporúčame na prečítanie!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.