Naše zboží

DUMMY PUZDRO NA MAŠKRTY 6X14cm TRIXIE

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Zľava: 50.13 %
Běžná cena: € 34,78
Ušetríte: € 17,44
Akce končí za
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
DUMMY puzdro na maškrty 6x14cm TRIXIE je pomôcka pre výcvik nielen loveckých psov. Slúži na odmeňovanie psa pri trénovaní aportu.

DUMMY puzdro na maškrty 6x14cm TRIXIE je pomôcka pre výcvik nielen loveckých psov. Slúži na odmeňovanie psa pri trénovaní aportu. Podporuje inštinkty a vnímanie zvieraťa, vyrobené z robustného vlákna, vhodné pre naplnenie suchým i konzervovaným krmivom či maškrty, možno prať v práčke pri nízkej teplote

 

Patentovaný vynález cvičiteľa a konzultanta pre výcvik psov Jana Nijboera.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.