Naše zboží

MINI LATEXOVÉ PRASIATKO 18cm TRIXIE

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Malé oranžové latexové prasiatko ležiace na brušku. Malá hračka pre psov s pískátkem.

Malé oranžové latexové prasiatko

Takto latexová hračka - prasiatko ležiace na brušku je vhodná pre najmenšie rasy psov. Nožičky má natiahnuté dopredu a dozadu, takže sa hračka bude psíkom dobre zahryzávať a nosiť. Pri zhryzu hračka píska a zamestná tak pozornosť vášho psíka oveľa ľahšie, než hračky, ktoré žiaden zvuk nevydávajú.

Hračka je bezpečná, vyrobená z netoxického latexu, odolného a zároveň šetrného k psím zubom.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.