Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

NEÓNOVÁ LOPTA VEĽKÁ 4,5 CM TRIXIE /VOĽNÁ

Vaša cena: € 3,00
Bez DPH: € 2,48
Zľava: 53.69 %
Běžná cena: € 6,48
Ušetríte: € 3,48
Akce končí za
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Neónová loptička veľká 4,5 cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlh&eacu

Neónová loptička veľká 4,5 cm TRIXIE / voľná / je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Túto neónovú loptičku môžete vziať so sebou a nikdy ju neprehliadnete. Vhodná je aj na dovolenku k vode, pretože pláva a aportovanie spojené s kúpaním potešia aj osvieži. Loptička je vyrobená z machovej gumy, ktorá je šetrná k psím zubom, ale zároveň odolná a len tak sa nedá rozhrýzť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.