Naše zboží

PLYŠOVÁ KRÁVA VEĽKÁ, SO ZVUKOM 48cm

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Zľava: 25.13 %
Běžná cena: € 34,78
Ušetríte: € 8,74
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Plyšová krava veľká, so zvukom bez výplne 48 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlh&eac

Plyšová krava veľká, so zvukom bez výplne 48 cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy.

 

Vtipná hračka v tvare kravy. Vydáva zvuky, ktoré si Váš psík určite zamiluje a bude túto hračku vyžadovať stále dokola. Hračka je veľmi odolná a kvalitná, bez výplne. Je navrhnutá špeciálne pre psy, tak, aby si s hračkou mohli dlho hrať, hrýzť do nej apod. Hračka neobsahuje žiadne časti, ktoré by pes mohol prehltnúť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.