VINYLOVÁ KOSŤ PRE PSOV TVAR SRDCA 15cm

Vaša cena: € 4,30
Bez DPH: € 3,56
Zľava: 50.5 %
Běžná cena: € 8,70
Ušetríte: € 4,39
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Vinylová kosť tvar srdca 15cm je hračka vhodná pre psy stredných plemien.

Vinylová stredne veľká Mord kosť pre psov

Vinylová kosť tvar srdca 15cm je hračka vhodná pre psov všetkých plemien a vekových kategórií, ktorá zaistí vášmu psíkovi dlhé hodiny zábavy. Najčastejšie túto kocku berú majitelia stredných rás.

Hračka je vyrobená z vinylu a má tvar srdcové kosti s motívmi labiek a malých kociek. Z jej strednej časti, za ktorú ju psíkovia najčastejšie drží v papuli, vyčnievajú malé výstupky. Tie majú hneď dvojitú funkciu. Vďaka týmto čudlíkům sa psíkovi kůstka nevysmekává, ani keď je oslintaná a navyše vďaka nim dochádza k masírovaniu ďasien. Čo sa týka farebného prevedenia, tak tu jednoznačne prevláda modrá farba. Z povrchu ďalej vystupujú menšie tlapičky a kocky biele, červené a žlté farby. Hračka sa ľahko udržuje a čistí.

Vinylová kosť je praktická lacná hračka za pár korún.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.