Naše zboží

CELOKOVOVÝ HREBEŇ 13 cm

Vaša cena: € 21,74
Bez DPH: € 17,97
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Stop spotrebnému tovaru! Celokovový hrebeň je kvalitný produkt na rozčesanie srsti, ktorý vydrží.

Hrebeň má na každej polovici odlišné medzery medzi zubami pre väčšiu variabilitu. Sú vhodné pre: rozčesanie postrapatené srsti, vyčesanie voľné srsti a nečistôt, styling. Zaoblené zuby pre extra príjemné česanie a masáž.
Celková dĺžka: 13 cm, dĺžka zubov: 17 mm, medzery medzi zubami: 1 a 2 mm

Tipy na použitiu:

Styling - skúste obe strany hrebeňa, aby ste našli stranu najvhodnejšiu pre konkrétnu prácu pri úprave srsti.

Rozčesanie postrapatené srsti - Vášho maznáčika češte vždy v smere rastu srsti. Najskôr použite hrubú stranu (s veľkými medzerami medzi zubami) a prečesávajte tak dlho, až nebude česaním vyťahovaná žiadna srsť. Pokračujte v prečesávaniu jemnú stranou až do konečnej úpravy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.