KOČÍK S UPRAVOVACÍM STOLOM NA VÝSTAVY

Vaša cena: € 695,61
Bez DPH: € 574,88
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kočík s upravovacím stolom do 30kg
 
Kočík s upravovacím stolom do 30kg

Multifunkčný kočík s upravovacím stolom na výstavy

Univerzálny psie kočík 3 v 1 pre psy do hmotnosti 30 kg. Skvelá kombinácia kočíka, klietky a upravovacího stola, ktorú využijete na výstavách. Stôl je dokonale zložiteľný, kolesá ľahko odstránite a celý tento set tak jednoducho naložíte do svojho auta. Zadné kolesá majú brzdový systém, ktorý zabráni nepredvídateľnému prejdení kočíka a tiež zastabilizuje celý kočík vtedy, keď používate stolček.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.