Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

GRAND S HOVÄDZÍM MÄSOM 24x1300g

Vaša cena: € 82,57
Bez DPH: € 71,80
Zľava: 11.1 %
Běžná cena: € 92,87
Ušetríte: € 10,30
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
GRAND s hovädzím mäsom, kvalitné konzervy od Jeseničanu z hovädzieho mäsa

GRAND s hovädzím mäsom

30% hovädzie mäso, 30% hydinové mäso, 38% vedľajšie jatočné produkty, 2% ryžová múka

 

Konzervy Grand sú vyrobené výhradne z čerstvého mäsa. Do krmiva nie sú pridávané žiadne chemické zmesi, konzervačné látky ani iné podobné prísady. Konzervy neobsahujú obilniny, iba ryžová múka a to v minimálnych množstvách do 2 percent.

Konzervy Grand pochádzajú od českého výrobcu Jeseničan, ktorý pri výrobe spracováva kvalitné hovädzie mäso, ktoré je kontrolované a testované na BSE. Všetko je pod neustálou veterinárnou kontrolou a akosť je priebežne testovaná.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.