Naše zboží

CDVET PODPORA V GRAVIDITE 150g

Vaša cena: € 23,87
Bez DPH: € 23,87
Dostupnosť: Skladem 3 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
cdVet Podpora v gravidite je doplnok výživy pre psov, mačky a hlodavce, ktorý podporuje a uľahčuje priebeh pôrodu a popôrodnej fáze.

cdVet Podpora v gravidite (Geburtshilfe Mischung) je doplnok výživy pre psov, mačky a hlodavce, ktorý podporuje a uľahčuje priebeh pôrodu a popôrodnej fáze. cdVet Geburtshilfe Mischung sa podáva od poslednej tretiny gravidity; organizmus nastávajúcej matky a tým aj plody v matke zásobuje cennými látkami, ktoré počas gravidity ona a jej budúci potomkovia vo väčšej miere potrebujú. Doplnenie vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov v čisto prírodnej forme je dobrým prínosom pre kvalitnú laktáciu a tým pre dobrý štart do života novorodencov.

 

Zloženie cdVet Geburtshilfe Mischung:
Pšeničné klíčky, listy maliníka, riasy, srdcovník obyčajný, ľanové semienko, žihľava dvojdomá, sladké drievko, senovka grécka, alchemilka obyčajná

 

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.