Naše zboží

JEDLÁ SODA BEZ HLINÍKU 300g V DÓZE

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Jedlá sóda bicarbona vo vynikajúcej kvalite s garanciou bez hliníka a ďalších pridaných škodlivín a nebezpečných látok.

Jedlá sóda s garanciou bez hliníka

 

Jedlá sóda bicarbona vo vynikajúcej kvalite s garanciou bez hliníka a ďalších pridaných škodlivín a nebezpečných látok. Nedivte sa, že môže byť trochu hrudkovatá – je bez chemických zlepšovákov, ktoré sódu robia vždy sypkou.

Zloženie: NaHCO3 - hydrogénuhličitan sodný

Určené pre spoločenské zvieratá.
Informácie o používaní a účinkoch na ľudský organizmus nemôžeme bez postihu uvádzať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.