Naše zboží

LÁSKA 03 - PÉČE O UŠI 10 ml

Vaša cena: € 13,48
Bez DPH: € 11,14
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Na starostlivosť o uši s výskytom zašpinenia alebo ušného mazu. Účinné látky podporujú odvod ušného mazu

Veterinárny prípravok pre psov

Na starostlivosť o uši s výskytom zašpinenia alebo ušného mazu. Účinné látky podporujú odvod ušného mazu a pomáhajú udržať normálny stav v ušnej dutine. Zdravé ucho je hladké, ružové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé.

Dávkovanie a spôsob použitia: Do ušného kanálika kvapnite 1 až 4 kvapky podľa veľkosti ucha. Prípadne vytrite ucho zvnútra tampónom s nakvapkanou zmesou (až 10 kvapiek). Jemne premasírujte zvonka koreň ucha a okolia.

Odporúčaná frekvencia použitia: 1x týždenne. V niektorých prípadoch je na dosiahnutie výsledku nutná častejšia frekvencia. Užívajte maximálne 2x denne.

Zloženie: Slnečnicový olej, olivový olej, vitamín E, extrakt z grapefruitových semien (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciálne oleje - bergamot (citroník bergamot), levanduľa úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvetý), tymian obyčajný, harman.

Aplikáciu nevykonávajte na slnku.

Len na vonkajšie použitie.

Pred použitím vždy pretrepte.

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom.

Uchovávajte mimo dosahu detí

Číslo schválenia: 102-18/C

Čas použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.

 

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.