Naše zboží

LÁSKA B02 SPIRULÍNA 50 g

Vaša cena: € 10,22
Bez DPH: € 8,44
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Spirulína je zvieratami vyberaná pri týchto stavoch: únava spôsobená nedostatkom železa, nedostatok bielkovín, oslabená funkcia nervového systému

Spirulína je zvieratami vyberaná pri týchto stavoch:

únava spôsobená nedostatkom železa, nedostatok bielkovín, oslabená funkcia nervového systému, prítomnosť ťažkých kovov a toxínov v organizme, kožné problémy - alergia, artritída a iné kĺbové problémy, rastové problémy, starnutie, oslabený imunitný systém.

Hlavné prínosy:

zdroj probiotík, vlákniny, bielkovín, minerálov, vitamínov.

Spôsob použitia:

1x denne ponúkajte na použitie podľa slobodnej vôle zvieraťa. Čajovú lyžičku sypkej suroviny pokvapkajte troškou vody a ponúknite v miske. Pokiaľ všetko vylíže a vyžaduje ďalšie, môžete postup opakovať. Nemiešajte do jedla. Zviera na konzumáciu nenúťte.

Zloženie:

Sušená Athrospira platensis

Upozornenie:

O vhodnom dávkovaní sa poraďte v poradni Dokonalé Lásky. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá.

Čas použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.