Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

AUTOMATICKÝ DÁVKOVAČ NA KRMIVO 4x500ml

Vaša cena: € 130,39
Bez DPH: € 107,76
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Automatické krmítko 4x500ml

Automatický dávkovač na 4 porcie krmiva 500ml. Dávkovač má možnosť nastaviť rôzne kŕmiace programy. Jednodňové kŕmenie, dvojdňové kŕmenie, štvordňové kŕmenie a to buď 4, 2 alebo 1 jedlo denne podľa vašich potrieb. Je to teda vynikajúca pomôcka napr. pre šteniatka, ktoré je potreba kŕmiť viackrát denne. Pokiaľ chcete samotné kŕmenie spojiť napr. s nejakým povelom, je možné do dávkovača nahrať šestivteřinovou hlasovú správu.

Veľkosť 32x10cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.