Naše zboží

PROTIHLTACIA MISKA MALÁ

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Zľava: 33.45 %
Běžná cena: € 13,00
Ušetríte: € 4,35
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Protihltacia miska 0,45l je veľmi jednoduchá, lacná pomôcka proti hltaniu potravy. Určená je pre malé psy.

Protihltacia miska

Je Váš malý psík stále nafúknutý, trpí ťažkostí žalúdka? Že váš pes neje, ale hltá? Špeciálna plastová miska proti hltaniu o objeme 0,45l bude to, čo hľadáte. Prehĺtanie vzduchu nespôsobuje len bolenie žalúdka, ale zvyšuje sa aj pravdepodobnosť torzie (pretočenia) žalúdka. Hltaniu môžete zabrániť viacerými spôsobmi, tento je však zo všetkých najlacnejšie.

Aby miska nekĺzala, je po jej obvode guma. Vnútri misky sú výčnelky, vďaka ktorým sa jedení granúl značne sťaží a zabráni tak hltaniu.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.