Naše zboží

PSIE MISKA PROTI HLTANIU 1,4l/21cm

Vaša cena: € 21,61
Bez DPH: € 17,86
Zľava: 50.25 %
Běžná cena: € 43,43
Ušetríte: € 21,83
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Psie miska proti hltaniu s objemom 1,4l / 21cm. Čo kúpiť proti hltaniu? Nemusíte meniť granule, stačí vybrať túto misku!

Psie miska proti hltaniu

Kvalitná nerezová psie miska proti hltaniu s gumou proti posunu a prevráteniu. Ak sa už dlhšiu dobu pýtate, čo kúpiť proti hltaniu, vyskúšajte túto misku, ktorá svojou veľkosťou postačí aj pre stredné či väčšie psy. Vďaka protihltacej miske sa bude psíkovi krmivo z nádoby jesť omnoho horšie a hltanie bude navždy koniec. Keď pes hltá potravu, môžete zvoliť iné granule, ale ak to nie je možné, je táto miska najlacnejšie, najrýchlejšíie a najjednoduchšie riešenie.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.