Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SILIKÓNOVÁ CESTOVNÁ MISKA S VIEČKOM

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Cestovná miska s viečkom zo silikónu.

Oválna skladacia silikónová cestovná miska


Miska, ktorá je nielen ľahká, ale aj veľmi skladná, pri vašom cestovaní zaberie len minimum miesta. Ak v miske ostane voda alebo jedlo, stačí ju vyprázdniť, vytrieť papierovou vreckovkou a môžete ju strčiť späť do batohu. Žiadne dlhé schnutie, žiadne ďalšie obaly na mokrú misku.


Rozmery: 19 x 14,5 x 5,5 (hĺbka) cm
Obsah: 0,5l

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.