Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

SKLÁPACÍ NAPÁJAČKA PÚTNIK

Vaša cena: € 5,61
Bez DPH: € 4,64
Zľava: 13.42 %
Běžná cena: € 6,48
Ušetríte: € 0,87
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Sklápacia napájačka Pútnik 250 ml, tá správna fľaša na cesty

Víkendová a cestovná napájačka je kombináciou fľaše na vodu a misky. Po odklopení lizácie vaničky (misky) fľašu povytiahneme, tým odistite ventil a voda nateká do vaničkové misky. Zatlačením fľaše sa ventil napájačky klapnutím uzavrie. Napájačka má hore vyberateľný závesný hák na opasok. Výška napájačky 20 cm. Priemer s vaničkou 6 cm. Zásoba vody 250 mililitrov. Vanička 100 mililitrov. Hmotnosť 90 gramov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.