Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

POJAZDNÝ SALÓNNY ODKLADAČ KOV A SKLO

Vaša cena: € 347,78
Bez DPH: € 287,42
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Salónny odkladač na nástroje v psích salónoch
 
Salónny odkladač na nástroje v psích salónoch

Salónny odkladač v kombinácii kov-sklo

 

Perfektný farebný neutrálny odkladač do vášho salónu, ktorý budete mať stále po ruke. Tento pojazdný stolík v bielej farbe je v kombinácii kov-sklo. Vďaka gumovým kolieskam s ním budete môcť ľahko manipulovať po pľaci. Celkové rozmery zloženého odkladače sú 54x40x82,5cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.