Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

ŽLTÝ NEPREMOKAVÝ PRŠIPLÁŠŤ 50cm

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Žltý pršiplášť pre psíka. Najmenšia veľkosť. 5L

Menšia, veľmi pekná pláštenka pre psa. Tento nepremokavý oblek v žltej farbe je opatrený kapucňou. Pláštenka je určená pre menšie rasy psov. vel. 55cm. Pri tomto oblečku sa meria veľkosť od krku ku koreňu chvosta. Na oblečku je nápis Happy dog. Na konci nohavíc sú suché zipsy, ktorými možno ich šírku prispôsobiť hrúbke paciček. Kapucňa je opatrená šnúrkou, ktorú môžete kapucňu stiahnuť ako bude potrebné.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.