Naše zboží

GUMOVÁ KEFA NA CHLPY

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 10,74
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Gumová kefa používaná na odstraňovanie chlpov.

Gumová kefa na chlpy

Kefa slúži na odstránenie chlpov domácich maznáčikov (psíkov, mačičiek, zajačikov, morčátek a ďalšieho zvieratstva). Chĺpky ľahko odstránite zo sedačky, sedadiel v aute aj iných textílií. Gumová kefa na zvieracie chlpy má výhodu v tom, že nepotrebuje žiadne náhradné diely. Môžete teda dať zbohom valčekom, do ktorých musíte opakovane zháňať náplne. Gumová kefa je jednoducho nesmrteľná.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.