Naše zboží

VĚTŠÍ KOTEC 3 X 2 X 2 METRU + PSÍ BOUDA

Vaša cena: € 2 169,57
Bez DPH: € 1 793,03
Zľava: 44.56 %
Běžná cena: € 3 913,04
Ušetríte: € 1 743,48
Dostupnosť: Nezobrazovat
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Kotec pro větší plemena psů o velikosti 3 x 2 x 2 metru je vyrobený z přírodních materiálů a kovové uzavíratelné branky.
 
Kotec pro větší plemena psů o velikosti 3 x 2 x 2 metru je vyrobený z přírodních materiálů a kovové uzavíratelné branky.

Kotec pro větší plemena psů o celkové velikosti 3 x 2 x 2 metru bude skvělým útočištěm pro vašeho pejska. Psí kotec je vyrobený z přírodních smrkových palubek, praktickou voděodolnou krytinou guta nebo onduline a železovým rámem z jack profilu a kari sítě, s dvojitou povrchovou úpravou. Kotec svým zákazníkům dodáveme smontovaný nebo rozložený.

V ceně celé sestavy je kromě výroby, dopravy na místo, usazení a montáže také bouda pro psa.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.