Naše zboží

PAPIEROVÉ PLIENKY L (12 ks/bal.)

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Papierové plienky L, plienky pre väčšie psy. Pre pooperačné stavy, problémy s inkontinenciou či pre starého psa, ktorý neudrží moč.

Papierové plienky L plienky pre väčší psy. Pre pooperačné stavy, problémy s inkontinenciou pod.

 

- papierová plienka vám pomôže zvládať hygienu u psa, ktorý trpí inkontinenciou

- pomáha zvládať pooperačné stavy, kedy sa psík nemôže venčiť prirodzeným spôsobom

- pri dlhom cestovaní, kedy nie je možné psíka vyvenčiť

- plienka sa pripevní obojstrannými lepiacimi pásky a potom dobre drží na svojom mieste, vždy je dôležité dobre zvoliť veľkosť plienky podľa veľkosti psa

- plienka je vysoko absorpčná

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.