Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

ĽADVINKA NA MAŠKRTY MULTIFUNKČNÁ

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 28,71
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Ľadvinka na maškrty multifunkčná. Pohodlná pre chôdzu, jogging aj beh. K ľadvinke možno pripnúť vodítko, má viac praktických vreciek a priehradiek.

Ľadvinka na maškrty multifunkčná

Ľadvinka na maškrty je vyrobená z odolného nepremokavého polyesteru a je ideálnou pomôckou pre jogging, pešiu turistiku a trekking so psom. Pohyb ľadvinkou je oproti pytlíkům pri páse oveľa pohodlnejšie. Ľadvinka je na pevno pri tele a tak sebou pri vybehnutiu do prírody nehádže.

Ako všetky vrecká a vačky na maškrty je aj táto ľadvinka uzatvárateľná, aby vám maškrtenie pri pohybe nepadalo.

Pamlskovník okolo pása má aj špeciálny úchyt na pripnutie vodítka so psom, ťah psa pri chôdzi je rovnomerne rozložený na bokoch psovoda a máte pohodlne voľné ruky

Má niekoľko praktických vreciek, ktoré sú uzatvárateľné, ma klasický zips alebo na suchý zips, vrecká a priehradky umožňujú mať všetky potrebné výcvikové pomôcky, hračky a maškrty pri ruke.

Ľadvinka má aj reflexné prvky, ktoré poskytujú väčšiu bezpečnosť pri pohybe na verejných komunikáciách

Pokiaľ Vás psík bude vidieť pripínať si k pásu túto krásnu ľadvinku, a plniť ju maškrty, bude pre neho vychádzka ešte väčším potešením, ako inokedy.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.