PELECH GUĽATÝ S LABKAMI 50cm

Vaša cena: € 26,04
Bez DPH: € 21,52
Zľava: 39.49 %
Běžná cena: € 43,04
Ušetríte: € 17,00
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Malý flaušový pelech pre menšie psy. Malý čierny okrúhly pelech s hnedými labkami.

Malý flaušový pelech o veľkosti 50cm, ktorý uspokojí každého malého psíka. Pelech sa vyrába v dvoch farebných variantoch. Prvý variant je čierny podklad s hnedými labkami, druhá je čierny podklad s šedými labkami.

Pretože je pelech veľmi hebký, je na dotyk príjemný a psíkovia ho budú milovať. Výhodou tohto pelechu je tiež ľahká údržba, lebo ho môžete celý vyprať pri 30 ° C.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.