Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

GUMOVÁ ROHOŽKA S PSIEMI ŤAPKAMI

Vaša cena: € 17,35
Bez DPH: € 14,34
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Kód tovaru:
 
Rohožka pred dvere s ťapičkami. Materiál rohože - guma kokos

Kokosovo-gumová dverová rohožka na utieranie topánok s psími ťapičkami. Vhodná pre domácnosti, ktorej členmi sú štvornohí domáci miláčikovia. Veľkosť rohožky 40x60cm

 

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.