ZDRAVOTNÝ MATRAC MEDIAPET 53x76 cm

Vaša cena: € 78,48
Bez DPH: € 64,86
Dostupnosť: Prodej skončil
 
Zdravotný matrac Medipet 53 x 76 cm.

Zdravotný matrac Medipet 53 x 76 cm

Zdravotný ortopedický matrac pre psov Medipet je komfortný pelech pre menšie psy a mačky, ktorý poskytuje relaxačný odpočinok a mimoriadne kvalitný spánok. Zdravotný matrac medipet je overenou pomocou pre psích seniorov (otlaky, preležaniny), pre psov po operácii a pre psy s bolesťami kĺbov. Použité špeciálnej peny Eurofoam pochádzajú z overených zdravotných (človečích) matracov. Spodnú vrstvu tvorí studená pena z otvorených, vzájomne prepojených buniek, ktoré fungujú ako sústava drobných pružiniek. Otvorenosť buniek potom zaručuje skvelé odvetrávanie matraca a odvádzanie telesnej vlhkosti. Vrchná vrstva matraca je takzvaná lenivá pena, ktorá má výborné viskoelastické vlastnosti (tvarová pamäť).
Rozmery matraca: 53 x 76 centimetrov. Výška matraca 8 centimetrov. Studená pena 5 cm. Lenivá pena 3 cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.