Naše zboží

KOMUNÁLNY VYSÁVAČ PSÍCH EXKREMENTOV

Vaša cena: € 2 419,43
Bez DPH: € 1 999,53
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Komunálny vysávač na psie exkrementy od českého výrobcu s kvalitným motorom Honda pre ľahké upratovanie.

Komunálne vysávač psích exkrementov, drobného odpadu a ohorkov cigariet

KOMUNÁLNY VYSÁVAČ PRE EFEKTÍVNE UPRATOVANIE VONKAJŠÍCH PRIESTOR

Mnohí z Vás často rieši problém s upratovaním odhodených odpadkov, papierikov, ohorkov a psích exkrementov (výkalov, hovienok). A práve pre vás ponúkame vysávač komunálneho odpadu, psích exkrementov, drobného odpadu zn.Otík.
Komunálny vysávač sa skladá z pohonnej motorovej jednotky, vyfukovania, filtračného adaptéra a zbernej nádoby.
Pozor! Komunálny vysávač patrí medzi profesionálne nástroje. Pri objednaní jedného alebo viacerých kusov, vám ich dovezieme na Vami uvedenú adresu a naučíme vás s nimi zaobchádzať.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.