Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

KŔMNE CESTOVINY PRE PSOV DELIKAN 3kg

Vaša cena: € 6,48
Bez DPH: € 5,63
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kŕmne cestoviny pre psov zn. Delikan prírodné, ktoré nemusíte variť, stačí preliať horúcou vodou.

Kŕmne cestoviny pre psov

Prednosti: Cestoviny nie je nutné variť, ako doplnok stravy sa podávajú buď v suchom stave alebo ich stačí preliať teplou vodou, mliekom alebo vývarom. Používajú sa aj ako príloha k mäsu alebo konzervám. Dávkovanie: Dávku si určí každý chovateľ sám alebo podľa potreby, prípadne chuti psa. Po obmedzenú dobu je možné kŕmiť psa len cestovinami. Zloženie: Obilniny (pšenica, kukurica, jačmeň), minerálne látky.

Deklarované akostné znaky: Dusíkaté látky 9%.

Skladovanie: Krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných uzavretých obaloch.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.