Naše zboží

PROTIŠTEKACÍ OBOJOK CANICALM PREMIUM

Vaša cena: € 108,65
Bez DPH: € 89,80
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Protištekací obojok vyrieši štekanie psa v byte! Máte problémy so susedmi, pretože Váš pes ruší nočný pokoj? Pomôže Caniçal!
 
Protištekací obojok vyrieši štekanie psa v byte! Máte problémy so susedmi, pretože Váš pes ruší nočný pokoj? Pomôže Caniçal!

Popis:

Elektronický protištekací obojok novej koncepcie a s novým algoritmom funkcie.

Obojok je spúšťaný chvením kože na krku pri štekaniu, reakciou je zvukové upozornenie, okamžite nasledované stimulačnými impulzy. Po pochopenie súvislosti psom je neskôr možné používať už len zvukový signál.

Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výlučne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa.


Ďalšie vlastnosti:

  • prístroje zodpovedajú normám EÚ ETSI EN 300 220, značka CE
  • výrobca, firma NUM'AXES, je členom medzinárodnej asociácie pre techniku v ochrane spoločenských zvierat ECMA, čím je zaistená vysoká úroveň ochrany zvierat a dodržiavanie a kontrola parametrov výrobkov vzhľadom k bezpečnosti a šetrnému zaobchádzaniu so zvieratami
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.