Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

AUTOMATICKÝ VRHAČ LÔPT PRE PSOV D-BALL

Vaša cena: € 239,09
Bez DPH: € 197,59
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Automatický vrhač loptičiek pre psov d-ball mini od DOGtrace. Elektrický METACO od českého výrobcu s dopravou zdarma.
 
Automatický vrhač loptičiek pre psov d-ball mini od DOGtrace. Elektrický METACO od českého výrobcu s dopravou zdarma.

Automatický vrhač loptičiek pre psov d-ball mini

Výcvikový diaľkovo ovládaný podávač loptičiek mini d-ball (určený na hádzanie loptičiek psovi) je vynikajúca pomôcka k nácviku základného povelu k nohe, pre cvičenie chôdze pri nohe, pre upútanie pozornosti psa na psovoda a odmeňovanie psa za správne vykonaný cvik.

 

Automatický vrhač loptičiek je profesionálne elektronické výcvikové zariadenie slúžiace k nácviku chôdze pri nohe, obiehania a preverovania makiet, pri nácviku revíru, prekonávaniu prekážok atď. Vrhač loptičiek d-ball, ktorý je možné ľahko upevniť pomocou suchého zipsu na špeciálne upravenú vestu psovoda, je ovládaný pomocou malého ľahkého vysielača. Tento spôsob ovládania hádzacích balónikov, kedy je loptička vypustená automaticky po stlačení tlačidla, umožňuje eliminovať všetky nežiaduce nadbytočné pohyby psovoda pri odmeňovaní psa. Na zariadení je možné nastaviť až tri režimy pre odmeňovanie psa. Môžeme zvoliť medzi akustickým signálom, vypustením loptičky a vypustením loptičky spoločne s akustickým signálom. Hádzadlo loptičiek mini-ball je určené pre profesionálnu športovou kynológii aj pre domáce použitie.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.