Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

BAZÉN PRE PSOV PLASTOVÝ LUXUSNÝ

Vaša cena: € 434,74
Bez DPH: € 359,29
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Luxusný plastový bazén pre psov na vašu záhradu.
BAZÉN PRE PSOV PLASTOVÝ LUXUSNÝ
BAZÉN PRE PSOV PLASTOVÝ LUXUSNÝ

Plastový bazén pre psov

Pes svoje telo ochladzuje iba jazykom, nepotí sa celým telom, a preto je ochladenie v bazéne skvelý spôsob, ako psa udržať v pohode. Náš bazén je nielen v štýlovom dizajne, ale zároveň spĺňa všetky technické a praktické požiadavky. Pozor, tento bazénik možno úplne v pohode zapustiť do zeme či obložiť drevom, čím bude nielen praktický, ale bude pôsobiť naozaj luxusným dojmom.

 

materiál, v ktorom sa voda neprehrieva
pevná konštrukcia bazénu
veľkosť 167 x 112 x 29 cm
váha prázdneho bazéna iba 10 kg
až na 320 litrov
výpustná zátka pre ľahký odtok vody
jednoduchá údržba
špičková kvalita spracovania
stála farebnosť
štýlový vzhľad

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.