Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

NAFUKOVACÍ BAZÉNIK PRE PSOV 122cm

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Odolný nafukovací bazén pre psíkov. Umožnite aj psíkovi sa v sparnom lete vykúpať.

Nafukovací bazénik pre psov

Tento nafukovací bazén je vyrobený z pevného PVC odolného proti proškrábnutí. Vďaka zníženému boku je oveľa jednoduchšie vstup a výstup psíkov.
Bazénik sa výborne hodí na balkón alebo záhradku a je vhodný pre každého psíka, ktorý nemá počas sparných letných dní prístup k miestu, kde by sa mohol schladiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.