STÔL NA STRIHANIE PSOV NASTAVITEĽNÝ

Vaša cena: € 434,74
Bez DPH: € 359,29
Zľava: 44.45 %
Běžná cena: € 782,61
Ušetríte: € 347,87
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Stôl na strihanie psov zn. Onpira o veľkosti 92 x 62. Stôl výškovo na nastaviteľný.
 
Stôl na strihanie psov zn. Onpira o veľkosti 92 x 62. Stôl výškovo na nastaviteľný.

Stabilný otočný a výškovo nastaviteľný stôl pre strihanie a úpravu vzhľadu Vášho maznáčika (pes, mačka, králik či iné zvieratá). Stôl je ľahko rozložiteľný a prenositeľný. Jedná sa o pevnú kovovú konštrukciu. Povrch dosky je opatrený gumovou doskou, ktorá sa ľahko čistí.

  • Rozmery dosky stola: 92 x 62cm,
  • výška stola je nastaviteľná od 70 do 86cm,
  • váha stola: 23,8Kg
 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.