Probíhají dovolené! Sklad funguje, objednávky odesíláme, emaily budou vyřizovány příští týden. Děkujeme.

SUŠENÉ VAZOVIČKY 1kg

Vaša cena: € 13,00
Bez DPH: € 11,30
Zľava: 25.06 %
Běžná cena: € 17,35
Ušetríte: € 4,35
Dostupnosť: Vyprodáno
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Kilogramové balenie krájaných vazovic. Tvrdá, odolná maškrta pre malé psy.

PREČO ZVOLIŤ TÚTO MAŠKRTU:


- malá veľkosť (vhodné pre všetky rasy)
- sušené len vzduchom, bez farbív, konzervantov a iných látok
- Veľké množstvo malých kúskov

 

Sušené vazovičky o veľkosti cca 5-15cm sú vhodnou pochúťkou pre malé plemená psov. Jedná sa o šľachy (vazovice), krájané na menšie kúsky. Vyrobené bez farbív, konzervantov, dochucovadiel a iných látok, ktoré nemajú v zdravých maškrtách čo robiť.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.