Naše zboží

PREPRAVNÁ TAŠKA KING OF DOGS 41x30x21cm

Vaša cena: € 86,91
Bez DPH: € 71,83
Zľava: 49.9 %
Běžná cena: € 173,48
Ušetríte: € 86,56
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Luxusná a komfortná kráľovská taška v modernom dizajne, ktorá prekvapí svojou funkčnosťou aj kvalitou. Taška je otvárateľná zhora, možnosť okienka pre výhľad von, integrovan&e

Prepravná taška čierna KING OF DOGS 41x30x21cm

 

Naozaj luxusná a komfortná kráľovská taška v modernom dizajne, ktorá prekvapí svojou funkčnosťou aj kvalitou. Taška je otvárateľná zhora, možnosť okienka pre výhľad von, integrované bezpečnostné vodítko, dve uzatvárateľné vrecká na maškrty a drobnosti. Vonkajší materiál je pevný, vodeodolný nylon, steny sú vypolstrováné kvalitným molitanom vodeodolný nylon a vnútri je taška vystlaná hrejivým plyšom. Veľkou výhodou tejto tašky je, že sa dá úplne rozopnúť a použiť ako mäkučká podložka.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.