Naše zboží

TRIMOVACIE NÔŽ MARS 338 ĽAVÁK 22 ZUBOV

Vaša cena: € 30,39
Bez DPH: € 25,12
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Trimovacie nôž MARS 338 pre ľavákov. Dĺžka noža 17cm, dĺžka čepele 6cm, 22 neostrých zubov.

Stredne jemný neostrý trimovacie nôž pre trimovanie psov s normálnou srsťou. Pracovná čepeľ trimovacího nože z nerezovej nástrojovej švédskej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) násady z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Tento trimovacie nôž Originál MARS 99 M 338 L Solingen Made in Germany je určený pre prácu ľavou rukou. Na zubovej časti čepele s dĺžkou 40 milimetrov (merané medzi krajnými zubami) je vybrúsených 22 zubov. Dĺžka kovové čepele 6 centimetrov. Celková dĺžka trimovacího noža 17 centimetrov.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.