Naše zboží

TRIMOVACIE OSTRÝ NÔŽ MARS ĽAVÁK 334L

Vaša cena: € 34,74
Bez DPH: € 28,71
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Trimovacie ostrý nôž MARS 334L ľavák. Dĺžka noža 17cm, dĺžka čepele 6cm, 18 zubov.

Ostrý trimovacie nôž pre skracovanie krycej srsti psov má smerom k rukoväti zošikmené zuby. Pracovná čepeľ trimovacího nože z nerezovej nástrojovej švédskej ocele je vsadená do jednodielne (nie je polovičná) rukoväte z tvrdého ušľachtilého dreva. Spojenie čepele a rukoväte je zafixované plnými mosadznými nitmi. Tento trimovacie nôž Originál MARS 334L Solingen Germany je určený pre prácu ľavou rukou. Na zubovej časti čepele s dĺžkou 36 milimetrov (merané medzi krajnými zubami) je vybrúsených 18 zubov. Dĺžka kovové čepele 6 centimetrov. Celková dĺžka trimovacího noža 17 centimetrov

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.