OLEJ NA STRIHACÍ STROJČEKY 100 ml

Vaša cena: € 8,65
Bez DPH: € 7,15
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Špeciálny olej na strihacie strojčeky pre mazanie, chladenie, čistenie a konzerváciu. Prípravok bez živíc!

Špeciálny riedky a mimoriadne vzlínavý olej je určený najmä pre mazanie, chladenie, čistenie a pre konzerváciu hláv strihacích strojčekov a nožníc. Olej neobsahuje živice, ktoré znižujú klzkosť.


Využitie doma - Olej je veľmi vhodný tiež na bicykle, kde s ním natierame predovšetkým reťaz a lanka v lanovodov, určený je tiež na šijacie stroje a s úspechom s ním natrieme pánty dverí a zámky v aute aj v domácnosti.


Praktické balenie - Olej je balený je v praktickej priehľadnej plastovej nádobke so skrutkovacím uzáverom a s uzatváracím klobúčikom. Pred prvým použitím odstrihneme cca 1 mm koniec kvapkadla. Olej potom uzatvárame klobúčikom, ktorý odtrhneme z uzáveru.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.