Naše zboží
Pro odběr informací zadejte svůj e-mail:

DRŽIAK KAMERY PRE PSOV

Vaša cena: € 86,52
Bez DPH: € 71,51
Dostupnosť: Skladem
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Držiak psej kamery kompatibilný s kamerami GitUp, SJCAM, GoPro, AEE, SportsCam, Evolveo, Isawa, Drift, Rollei, LAmax, Xiao, Niceboy VEGA, Niceboy VEGA +, Niceboy VEGA 4K
DRŽIAK KAMERY PRE PSOV

Držiak psej kamery kompatibilný s kamerami GitUp, SJCAM, GoPro, AEE, SportsCam, Evolveo, Isawa, Drift, Rollei, LAmax, Xiao, Niceboy VEGA, Niceboy VEGA +, Niceboy VEGA 4K.

Vďaka tejto kamere jednoducho zachytíte všetky jedinečné zábery z psieho pohľadu. Postroj umožňuje upevnenie kamery na chrbte alebo na krku. Pohodlné mäkké popruhy váš psík ani nepocíti, zároveň je ale celá konštrukcia pevná a umožní nahrávať pri všetkých aktivitách vrátane plávania. Postroj je určený pre psy od 7 do 54 kg, je upraviteľný a ľahko umývateľný.
Tento držiak na kameru je absolútne špičkovú pomôckou pre športových psíkov. Môžete si natáčať, ako sa im viedlo pri agilite, doktrekingu alebo iných aktivitách.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.