Naše zboží

DOGTRACE D-CONTROL 402 SADA PRE 2 PSOV

Vaša cena: € 291,26
Bez DPH: € 240,71
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
DOGtrace d-control 402 - elektronický výcvikový obojok s dosahom 250m, sada pre dvoch psov.

DOGtrace d-control 402 - elektronický výcvikový obojok, sada pre 2 psov


SADA PRE 2 PSOV!

Elektronický výcvikový obojok - dosah až 250m. Funkcia nastavenia úrovne 20 korekčných impulzov (0-19), vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom LCD. TIP: Vysielač disponuje funkciou nastaviteľný trvalý impulz (booster). Na uvedenom tlačítku si môžete navoliť o 0-5 stupňov vyššiu intenzitu korekčného impulzu, ako je nastavená pri tlačidle trvalý impulz !!! Toto tlačidlo môžete využívať pre riešenie extrémnych situácií, kedy Váš pes na štandardne nastavenú úroveň korekčného impulzu nezareagoval.

 

So zvukovým signálom môžete:
- Naučiť Vášho psíka, že tento signál znamená povel "ku mne", "k nohe", nech je kdekoľvek (zvukový signál Vám tak nahrádza píšťalku)
- Vyslať Vášmu psíkovi výstrahu, keď robí niečo zakázané.
- Upútať jeho pozornosť. Zvukový signál predchádzajúci korekčnému impulzu či vibrácii je veľmi účinný - pes si rýchlo vytvorí spojenie medzi svojím nesprávnym správaním, zvukovou výstrahou a nepríjemným pocitom na krku !!!

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.