Naše zboží

LÁVKA PRE NEMOCNÉ ČI STARŠIE PSY

Vaša cena: € 304,30
Bez DPH: € 251,49
Dostupnosť: Skladem
do 7 dnů
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
Nástupná lávka pre psov, uľahčuje nástup a výstup psíkov v aute alebo ľahšie zdolávanie schodov.
 
Nástupná lávka pre psov, uľahčuje nástup a výstup psíkov v aute alebo ľahšie zdolávanie schodov.

Nástupná lávka pre psov, uľahčuje nástup a výstup psíkov v aute alebo ľahšie zdolávanie schodov. Najmä pre psíkov seniorov, ktorí majú problémy s kĺbmi a pohybovým ústrojenstvom. Vhodné aj pre psíkov vo fáze rastu, ktorí ešte nemajú dokonale vyvinuté kĺby. Ďalej tiež pre postihnutých a zranených psíkov, ktorí sa nemôžu dostatočne pohybovať. Povrch lávky je opatrený špeciálnou protišmykovou plastovou úpravou pre bezpečné používanie. Na hornej strane sú molitanové vankúšiky na ochranu laku nárazníka a na spodnej strane sú gumové protišmykové nožičky. Lávka je teleskopická s dĺžkou 73 až 163 centimetrov.

 

Trojdielna konštrukcia

Hmotnosť: 5,5 kg

Farba: čierno - strieborná

Výška: 11 cm

Šírka: 41 cm

Dĺžka (min. - max.): 73 - 163 cm (plynule polohovateľná)

Použité materiály: hliník, plast

Povrch: plastové obloženie

Nosnosť: 85 kg

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.