Naše zboží

DREVENÁ HOJDAČKA PRE VTÁKY SO ZVONČEKOM

Vaša cena: € 2,57
Bez DPH: € 2,12
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hračka z dreva, ktorú zavesíte do klietky a váš vtáčik sa môže hojdať.

Drevená hojdačka nesmie chýbať v žiadnej vtáčej klietke. Hojdačka, ktorú vidíte, je vhodná pre papagáje, exoty alebo andulky. Pod bidielkom je zavesený malý zvonček. Celá hračka je v kombinácii drevo / kov, všetko vyrobené z netoxických materiálov.
Akonáhle váš kamarát hojdačku rozhúpe, zvonček sa rozoznie, čím je pohupovanie opäť o niečo zábavnejšie.
Upevnenie je pomocou dvoch háčikov, teda žiadne zacvakávání, žiadne úväzy, všetko maximálne jednoduché. Veľkosť 12x13cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.