Naše zboží

ZRKADLO PRE VTÁKY SO ZVONČEKOM

Vaša cena: € 2,57
Bez DPH: € 2,12
Dostupnosť: Skladem 4 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Hračka pre vtáky s cinkátkom. Zrkadlo na zavesenie do klietky.

Ak niečo vtáky milujú, sú to zrkadlá. Pod týmto zrkadielkom je navyše zavesený zvonček, ktorý hračku robí ešte viac zaujímavou a tak umožní vášmu kamarátovi perfektne vyplniť voľný čas. Samotné telo zrkadlá je pripevnené ku kovovému retiazku, na ktorého konci je karabínka. Tak nebude potrebné nič zložito priväzovať, hračku len pricvaknete k mreži. Všetky použité materiály sú netoxické a vášmu papagájovi nijako neuškodí. Hračka sa odporúča v prípade, že je váš papušek doma sám. Než mu zaobstaráte papagájového kamaráta, zrkadielko za pár korún je vhodným dočasným riešením na jeho samotu. Priemer 5,5cm.

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.