PTAČÍ PÍTKO NA NOZE

Vaša cena: € 738,70
Bez DPH: € 610,49
Dostupnosť: Skladem 1 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Chcete vtáčie náustok alebo radšej lampu na záhradu? Či tak alebo onak, táto keramická vec, 2v1 je skvelou voľbou práve pre vás!

Vtáčie náustok alebo štýlová lampa ? Prečo nie! Pre vašu záhradu, na terasu aj na balkón. A keď sa neosvedčí ako náustok, môže sa použiť ako popolník pre vášnivých fajčiarov alebo ako lampa.

Krásne keramické náustok je vyrobené zo šamotovej hliny. Keramické náustok je určené do záhrady aj na balkón. Netradičné vtáčie náustok zo šamotovej hliny je skvelým doplnkom do vašej záhrady aj na váš balkón! Urobte si radosť týmto netradičným keramickým náustkom, zdobeným listami.

 

Keramické vtáčie náustok navodí príjemnú atmosféru vo vašej záhrade, terase alebo balkóne. Vtáčie náustok je vyrobené z kvalitného šamotu, jeho veľkosť výška cca 60cm šírka sokla cca 35 cm a je upravené patinou vnútro pre väčšiu odolnosť glazovaný transparentnou glazúrou. Pítko ponúka skvelú možnosť, ako pozorovať vtáčiky a hmyz priamo na vašej záhrade.

 

Špecifikácia keramického pítka

náustok v prírodných farbách

zo šamotovej hliny

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.