HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x

Vaša cena: € 65,17
Bez DPH: € 53,86
Zľava: 25.05 %
Běžná cena: € 86,96
Ušetríte: € 21,78
Dostupnosť: Prodej skončil
 
hroty proti vtákom, plastový koberec na strechy, odkvapy, parapety a domy
HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x
HROTY PROTI PTÁKŮM PLASTOVÝ KOBEREC 30x

Plašiace koberčeky 30 ks pichľavých pruhov o veľ. 49x4, 5cm! Plastový koberec s hrotmi na plašenie vtákov. Praktická pomôcka, ktorá pomôže ochrániť váš majetok.
Použitie je veľmi variabilné. Celý set sa totiž skladá z mnohých menších koberčekov, ktoré môžete poskladať presne tak, ako potrebujete.
Plastové hroty môžete použiť na plašenie vtákov, líšok, ale aj iných zvierat.

Ako hroty aplikovať? Koberčeky s tŕňmi môžete umiestňovať podľa ľubovôle tam, kde sa pohybuje nežiaduca zver. Odporúčame ochrániť steny, brány, ploty, komíny, parapety a ďalšie miesta. Upevniť ich môžete podľa podkladu klincami, skrutkami alebo lepidlom (napr. Mamutom).

Veľkosť - 49x4,5x1,7cm
Materiál - plast
Farba - hnedá

 

Nakupte zrychleně množství, které nejčastěji volí ostatní zákazníci

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.