Naše zboží

PERLIČKY PRE ANDULKY NA ROZPRÁVANIE 20 g

Vaša cena: € 1,26
Bez DPH: € 1,10
Dostupnosť: Skladem 2 ks
Množství:
Chci dárek zdarma
S vaší objednávkou pošleme pozornost zdarma. Vzorečky, pamlsky nebo jiné dárečky dle aktuální dostupnosti
 
Perličky pre andulky na rozprávanie

Doplnkové krmivo, ide o zmes semien, ktorá stimuluje a zosilňuje spevácke zručnosti andulky najmä pri slabosti spôsobenej preperovaním.

Zloženie: zrná 55%, olejnaté semená a ovocie 40%, ostatná zelenina 5%. Obsahuje iba prírodné zložky a vitamíny.

Bielkoviny 13%, vláknina 21%, tuk 6,2%, popol 5,9%.

Dávkovanie: pridajte 1 lyžičku na kŕmenie 2 krát týždenne

 
Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů i s obchodními podmínkami a souhlasím ze zasíláním obchodních sdělení.

Hledáte odpověď na odborný dotaz? Zeptejte se veterinárního lékaře s mnohaletou praxí. Formulujte váš dotaz co nejpřesněji, odpověď vám v rámci placené konzultace přijde do 24hod. od odeslání. Konzultace nenahrazuje fyzickou návštěvu veterinárního lékaře. Pokud by řešení problému nešlo vyřešit vlastní konzultací a vyžadovalo navštívit odborníka, budete na to upozorněni.

O našem specialistovi: s Vaším problémem vám pomůže MVDr.Halbichová Vítová Martina, veterinární a farmaceutickou Univerzitu v Brně absolvovala r. 2001 s červeným diplomem. Za svou kariéru si osvojila základy diagnostiky onemocnění i chirurgických výkonů jako jsou kastrace samců i samic, pupeční kýla, torze žaludku, pyometra, císařský řez, excize tumorů apod. Svoje zkušenosti dále prohlubovala i na dalších externích pracovištích prováděním chirurgických zákroků.

Odesláno, děkujeme.
Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.


Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. info@caskrmeni.cz


Volejte nonstop 733 577 670.